free webpage hit counter
دوشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۶
معماری
خانه » مدل لباس » پسرانه » معرفی چند مدل کت و ژاکت پسرانه ۲۰۱۵

معرفی چند مدل کت و ژاکت پسرانه ۲۰۱۵

مدل جدید کت ژاکت مردانه و پسرانه

معرفی چند مدل کت و ژاکت پسرانه ۲۰۱۵، روزهای سرد سال فرارسیده‌اند و تقریبا بیشتر مردم، ژاکت و پلیورهای گرم می‌پوشند تا از سوز بادهای پاییز در امان باشند. یکی از مزیت‌های خیلی خوب فصل‌های سرد، لباس‌های بسیار متنوع و زیبایی است که می‌توان پوشید. اگر از آن دسته مردانی هستید که به ظاهر خود اهمیت بسیاری می‌دهید و می‌خواهید در هر مجلس و مکانی خوش بدرخشید، شاید راهنمای خرید ژاکت‌هایی که در ادامه نوشته‌ایم، مورد استفاده‌تان قرار بگیرد.

 

این‌ها مدهای پاییزه / زمستانه سال ۲۰۱۵ میلادی هستند و بیشتر بر اساس نوع و طرح ژاکت انتخاب شده‌اند که ترجیحا بهتر است امسال از این انواع ژاکت خود را انتخاب کنید.

 

ژاکت‌های داخل پشمی
(چپ به راست: Belstaff – ۲۴۹۵ دلار / MR PORTER- 595 دلار / Bloomingdale – ۵۵۶ دلار)

ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکسرایج‌ترین مد امسال ژاکت‌هایی با یقه های پشمی هستند که همانند لباس های خلبان های قدیمی در طول جنگ جهانی دوم است. این لباس ها برای روزهای بسیار سرد مناسب هستند زیرا به دلیل داشتن لایه پشمی داخلی، گرمای زیادی دارند. این ژاکت‌ها عموما از چرم ساخته تهیه می شوند و برای قرارهای شبانه در بیرون از خانه گزینه خوبی به شمار می روند.

 

 

 

 

کت‌های یقه انگلیسی
(چپ به راست: Bloomingdale – ۶۹۸ دلار / MR PORTER – ۱۶۷۰ دلار / Norstrom – ۱۷۰ دلار)
ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکس

این مد قدیمی دوباره محبوب شده است. کت‌های یقه انگلیسی با دو ردیف دکمه که نمونه‌های زنانه آنها نیز در بازار موجود هستند. برای انتخاب این کت‌ها باید به سرشانه های آنها توجه ویژه ای داشته باشید تا زیبا و درست در تن خود را نشان دهند.

 

 

 

ژاکت‌های بندینک‌دار
(چپ به راست: Brooks Brothers – ۶۹۸ دلار / Bloomingdale – ۸۹۵ دلار / Macy’s – ۲۳۰ دلار)
ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکس

این کت‌ها دوباره امسال مد شده‌اند. دکمه های این تیپ کت‌ها بسیار متنوع هستند و در اشکال و طرح های مختلف عرضه می شوند. این کت‌ها عموما جیب‌های بزرگ دارند و قد کت نیز بلند است و گاهی تا سر زانو می رسد. این کت‌ها را نیز نیروی دریایی بریتانیا در جنگ جهانی اول بر تن می کردند.

 

 

ژاکت‌های کلاسیک
(Bloomingdale – ۷۹۵ دلار / MR PORTER – ۳۸۷۵ دلار / J.Crew – ۴۵۰ دلار)
ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکس

هر مرد جنتلمنی باید یک کت کلاسیک و شیک در کمد لباس‌های خود داشته باشد. این کت‌هات برای هر نوع تیپی مناسب هستند. آنها را می‌توان روی کت و شلوار رسمی یا تیپ اسپرت و شلوار جین هم پوشید. هنگام خرید این کت ها باید به خطوط آن و حلقه آستین و سرشانه هایش توجه داشته باشید تا درست بر تنتان بنشیند.

 

ژاکت‌های پفکی
(چپ به راست: MR PORTER – ۳۹۲۵ دلار / Bloomingdale – ۱۵۲۰ دلار / Nordstrom – ۸۴۵ دلار)
ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکس

این زمستان باید منتظر این نوع کاپشن‌ها و ژاکت‌هاباشید که پف‌دار هستند و به خوبی جلوی باد و سرما را می‌گیرند. از آنجا که این ژاکت‌ها پف‌دار هستند، لباس اسپرت به شمار می‌روند و از پوشیدن آنها با لباس های رسمی خودداری کنید. کفش مناسب این لباس کتانی است.

 

 

 

جلیقه‌های پف‌دار
(از چپ به راست: Neiman Marcus – ۷۴۵ دلار / Brooks Brothers – ۲۹۸ دلار / MR PORTER – ۸۳۰ دلار)
ژاکت‌های پاییزه شیک 2014 +عکس

این جلیقه‌ها چون آستین ندارند بیشتر برای روزهای پایانی زمستان مناسب هستند که هوا کمی گرم تر و بهاری تر شده است.

همچنین ببینید

spoort11

مدل لباس جین دخترانه اسپرت ۲۰۱۶-۹۵

گالری عکس لباس جین دخترانه ۲۰۱۶ در این بخش از لباس دخترانه سایت مدل لباس …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

قالب وردپرس