free webpage hit counter
دوشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۶
معماری
خانه » آرایش و زیبایی » مدل مو و شینیون زیبا پاییز ۹۴-۲۰۱۶

مدل مو و شینیون زیبا پاییز ۹۴-۲۰۱۶

شینیون پاییز ۹۴

مدل مو و شینیون مو ، مدل موی عروس ، مدل مو 2015 ، مدل مو خامه ای دخترانه

در این بخش از مدل مو زنانه سایت مدل لباس جدیدترین مدل مو شینیون ۹۴ را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه شیکترین مدل شینیون پاییز را ببینید.

مدل مو پاییزی ۹۴

مدل مو بچگانه

مدل شینیون با تور

مدل مو و شینیون ، مدل مو 2015 ، مدل مو خامه ای دخترانه ، مدل مو شینیون نیمه باز

مدل شینیون مو ۲۰۱۶

مدل مو زنانه پاییز ۹۴

مدل شینیون پاییزی

مدل شینیون ۲۰۱۶

شینیون و مدل موی جدید ، مدل مو خامه ای دخترانه ، مدل مو شینیون نیمه باز ، مدل مو پشت سر

شینیون یعنی حالت دادن و بستن مو به صورت جمع. موهای زبر قبل از شینیون باید سشوار کشیده بشه و برای حالت پذیر تر کردن موها میتونیم میزامپلی هم انجام بدیم ( بدون ژل) .

مدل شینیون بوکل و حلقه

موها رو پشت سر با کش می بندیم. قسمت وسط دم اسبی رو با گیره جدا می کنیم برای زدن حلقه. و بقیه قسمت ها رو به پنچ قسمت تقسیم می کنیم و پوش می دیم و به صورت بوکل گل روی سر سنجاق می زنیم و موهای باقیمانده رو هم به صورت حلقه  روی موها با سنجاق مویی ثابت می کنیم.قسمت جلوی  مو هم سلیقه ایه.

مدل موی خامه ای ، مدل مو شینیون نیمه باز ، مدل مو پشت سر ، شینیون مو

مدل شینیون شارونا

این مدل برای مدل عروس خیلی مناسبه. می تونیم جلوی مو رو از پروتز استفاده کنیم. پشتش هم از بوکل های ایستاده با تافت زیاد و بقیه قسمت ها هم بوکل های معمولی. با گل و وسایل تزیینی، تزیین می کنیم.

مدل مو خامه ای دخترانه

مدل مو و شینیون ، مدل مو پشت سر ، شینیون مو ، شینیون جدید دخترانه

مدل شینیون پاپیون

قسمت گوش تا گوش رو جدا می کنیم ، به یه سمت کش می بندیم. قسمت کش بسته شده رو به ۳ قسمت جدا می کنیم. ۲ قسمت برای پاپیون، ۱ قسمت وسط هم برای وسط پاپیون. اطراف رو پوش میدیم و به صورت بوکل روی سر سنجاق می کنیم. قسمت وسط پاپیون رو هم با سنجاق ثابت می کنیم.

شینیون و مدل موی جدید ، شینیون مو ، شینیون جدید دخترانه ، شینیون با بافت مو

مدل بوکل فشن

موها رو پشت سر با کش می بندیم. شبیه مدل بوکل و حلقه قسمت دم اسبی رو به ۵ قسمت تقسیم می کنیم. ولی قسمت انتهای مو رو زیر بوکل ها قایم نمی کنیم به صورت سیخ سیخ از اطراف مو بیرون می گذاریم.

مدل مو و شینیون ، شینیون جدید دخترانه ، شینیون با بافت مو ، مدل مو با بافت

مدل آفرینا

قسمت جلوی مو رو جدا می کنیم. قسمت پشت رو به سه قسمت عمودی تقسیم می کینم. ۲ قسمت بغل گوش به پایین و قسمت وسط. قسمت وسط رو به ۴ قسمت افقی تقسیم کرده. شروع این شینیون از قسمت پایین سره. اولین لایه وسط سر از پایین رو یه بوکل رو بهبالا می زنیم. دومین لایه بوکل رو به پایین، سومین و چهارمین لایه بوکل رو به پایین ولی بهصورت اریب سنجاق می زنیم. قسمت بغل گوش رو هم به دو قسمت تقسیم می کنیم. قسمت اول رو بوکل زده و در لا به لای بوکل های قسمت وسط قایم می کنیم. لایه دوم رو هم همین طور. جلوی مو هم ابتکاریه.

مدل شینیون زیبا

شینیون پشت سر ، شینیون با بافت مو ، مدل مو با بافت ، مدل مو

مدل خیاری

در مدل خیاری، موهای پشت سر رو به یه سمت متمایل کرده و یک سمت موها رو در قسمت وسط سنجاق می زنیم. سمت دیگه مو رو پوش میدیم و به صورت یه بوکل بزرگ( شبیه خیار) روی قسمت سنجاق زده، سنجاق می کنیم. جلوی مو رو هم می تونیم حلقه بزنیم.

مدل مو پاییزی

 شینیون دخترانه ، مدل مو با بافت ، مدل مو ، مدل موی عروس

مدل ۳ کش

قسمت جلوی مو رو گوش تا گوش جدا کرده، پشت مو رو به سه لایه افقی تقسیم می کنیم و در قسمت وسط کش می بندیم. موهای کش بسته رو پوش میدیم و داخل تور می گذاریم. قسمت وسط رو بالای قسمت اول، قسمت اول رو زیر قسمت سوم و قسمت سوم رو به صورت پیچ دار زیر قسمت اول سنجاق می زنیم.

مدل شینیون ۹۴

مدل مو و شینیون ، مدل مو ، مدل موی عروس ، مدل مو 2015

مدل گل گندم

در مدل گل گندم. قسمت جلوی مو رو با کش بسته و سنجاق می زنیم و پروتز قرار میدیم. و اما کل پشت مو رو قسمت بالای سر (پشت پروتز) کش می بندیم. به چند لایه تقسیم می کنیم. لایه اول رو به صورت بوکل افقی پشت پروتز قرار میدیم. لایه بعدی رو به صورت نازک جدا کرده و به صورت ضربدری بوکل می زنیم.لایه انتهایی رو هم به صورت افقی بوکل می زنیم.

مدل ترکیبی(باز و بسته)

مدل ترکیبی تقریبا شبیه مدل بوکل فشن ه. فقط میزان موهای باز بیشتر میشه. مثلا یه مقدار از پشت مو رو صاف می ریزید یا کناره های مو رو باز می گذارید.

مدل شینیون بافت سبدی

کل موها رو دمب اسبی کنید. یه تیکه باریک از مو جدا کنید، یه بافت سه تایی ساده زده و همین طور که دور سر مشتری می چرخید به بافت سمت راست یک تیکه مو اضافه کنید. دقت کنید که بافتتون گرد دربیاد.

بخوانید:

مدل مو کوتاه زنانه ۹۵

مدل شینیون مو جمع

مدل مو کوتاهی هالیوودی

مدل مو های دخترانه

همچنین ببینید

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم+تصیویری

در این قسمت از آرایش چشم آموزش آرایش جشم ریز برای برای درشت کردن آن را …

۳ دیدگاه

  1. خیلی خوب میشه اگه اموزش ها رو هم بزاری این مدلها ک تو همه ی سایت ها هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

قالب وردپرس