free webpage hit counter
دوشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۶
معماری
خانه » آرایش و زیبایی » مدل طراحی ناخن زنانه و دخترانه ۲۰۱۶ پاییز و زمستان ۹۴

مدل طراحی ناخن زنانه و دخترانه ۲۰۱۶ پاییز و زمستان ۹۴

گالری تصویر طراحی های زیبا ناخن سال ۲۰۱۶ و برای پاییز و زمستان ۹۴ در این بخش از مدل مانیکور و ناخن سایت مدل لباس مشاهده می کنید.

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶ مدل مانیکور ناخن ۹۴

مدل طراحی ناخن پاییز ۹۴ مدل ناخن زمستان ۹۴

مدل طراحی جدید ناخن ۲۰۱۶ 

مدل طراحی ناخن 2016, طراحی ناخن جدید

مدل طراحی زیبا ناخن ۲۰۱۶

ناخن‌های شما نشان‌دهنده آنچه شما می‌خورید، هستند. ناخن‌ های سالم به معنی داشتن بدن سالم است. برنامه‌ریزی تغذیه‌ای به منظور داشتن ناخن‌های سالم، شما را به حرکت در جهت تندرستی کل بدن‌تان هدایت می‌کند. تغذیه خوب و مناسب می‌تواند در داشتن ناخن‌های سالم و زیبا موثر باشد.

مدل طراحی ناخن 2016,طراحی ناخن ساده وشیک

جدیدترین طراحی ناخن ۹۴

اغلب افراد می‌دانند که انتخاب‌شان در مواد غذایی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی ظاهرشان داشته باشد، به این معنی که داشتن احساس و ظاهری خوب نتیجه داشتن یک رژیم غذایی صحیح است. ناخن‌ها به انگشتان، قدرت و نیرو می‌دهند. به این معنی که ناخن‌ها از آسیب و صدمه به انگشتان‌مان جلوگیری می‌کنند. ناخن‌ها خارجی‌ترین لایه پوست هستند و از نوعی پروتیین به نام کراتین ساخته می‌شوند. گردش خون کافی، باعث رنگ صورتی بستر ناخن‌ها می‌شود. نقص گردش خون یا هر مشکل جسمی در ناخن‌ها مشخص می‌شود. بنابراین اگر زمانی احساس کردید یا دیدید که ناخن‌هایتان دیگر قوی و محکم نیستند، شاید وقت این رسیده باشد که شما رژیم غذایی‌تان را تغییر دهید یا به یک پزشک مراجعه کنید.

طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن پاییزی

دیابت، استرس، آلرژی و برخی بیماری‌های ساده می‌توانند موجب رنگ‌پریدگی ناخن‌ها شوند. اگر رنگ ناخن‌هایتان متمایل به سبز شود، نشان‌دهنده عفونت در بدن یا خود ناخن‌ها است. ناخن‌های مایل به رنگ آبی، مشکلات تنفسی مانند آمفیزم یا حتی آسم را نشان می‌دهند.

طراحی ناخن ساده وشیک

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

خط آبی تیره روی ناخن می‌تواند نشانه سرطان پوست باشد، خط‌های کوچک مشکی رنگ بیانگر مشکلات قلبی هستند در حالی که لکه‌های قرمز- قهوه‌ای بیان کننده کمبود اسید فولیک، پروتیین یا ویتامین C هستند. ناخن‌های زردرنگ نشانه انواع مشکلات داخلی بدن مانند دیابت، مشکلات کبدی و تنفسی هستند. خطوط سفید رنگ در طول ناخن می‌تواند نشانه تب، بیماری قلبی یا کبدی، اختلالات کلیوی یا به احتمال قوی نشانه کمبود آهن یا روی در رژیم غذایی‌تان باشد.

طراحی ناخن جدید

مدل مانیکور ناخن ۲۰۱۶

ناخن‌هایی که تمایل دارند به زیر انگشتان خمیده شوند، مشکلات تنفسی یا قلبی را مشخص می‌کنند. ناخن‌های پهن مربعی شکل نشانه اختلال هورمونی هستند در حالی که ناخن‌های تخت و نازک می‌توانند نتیجه کمبود ویتامین ۱۲B باشد. بافت ناخن‌ها همانند رنگ ناخن‌ها می‌تواند درباره سلامت عمومی بدن به ما اطلاعاتی بدهد. برآمدگی‌های عمودی شکل روی ناخن می‌تواند بیانگر اختلالاتی مانند کمبود آهن، جذب ناکارآمد ویتامین‌ها و مواد مغذی و روی هم رفته نشانه فقدان سلامت عمومی بدن باشد، همچنین این برآمدگی‌ها می‌توانند بیانگر برخی مشکلات جدی، مانند اختلالات کلیوی باشد. علاوه بر این برآمدگی‌های عمودی شکل و ناخن‌های ناصاف این حقیقت را نشان می‌دهند که بدن مستعد ابتلا به آرتریت است. برآمدگی‌های افقی در طول ناخن، استرس‌های جسمی یا روحی را مشخص می‌کنند.

طراحی ناخن ساده وشیک

مدل ناخن زمستانی ۹۴

در این قسمت به رعایت برخی نکات تغذیه‌ای درباره سلامت ناخن‌ ها اشاره می‌شود.

 کلسیم و ناخن‌ها کلسیم یکی از عوامل ضروری برای سلامت ناخن‌ها است. بدون آن، ناخن‌ها استحکام و قدرت خود را از دست می‌دهند و خشک و شکننده می‌شوند. شما می‌توانید کلسیم موردنیاز خود را از فرآورده‌های لبنی، سبزی‌های برگ سبز، کنجد یا حتی مکمل غذایی روزانه تامین کنید.

طراحی ناخن جدید

آهن و ناخن‌ها

تامین کافی آهن در رژیم غذایی، علاوه بر تامین آهن سیستم گردش خون، جزو مهم برنامه‌ریزی تغذیه‌ای برای داشتن ناخن‌های سالم است. اگر شما متوجه شدید که ناخن‌هایتان شکننده شده‌اند یا دارای برآمدگی‌های عمودی شکل شده‌اند، نشانه کمبود آهن است. رژیم غذایی‌تان را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید از منابع غذایی غنی از آهن استفاده می‌کنید یا نه. منابع غذایی خوب آن عبارت‌اند از جگر و سایر ارگان‌های غددی، گوشت، تخم‌مرغ، غذاهای دریایی، غلات کامل و میوه‌های خشک شده. پختن غذا در ظروف استیل که ترکیب آن حدود ۹۸ درصد آهن است، موجب افزایش محتوی آهن غذا می‌شود که در محاسبه دریافت آهن باید در نظر گرفته شود. همچنین سعی کنید در میان وعده‌ها از اسنک‌های غنی از آهن استفاده کنید مثل کراکر غلات کامل یا یک مشت تخم کدو تنبل.

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶ دخترانه و زنانه پاییزه و زمستانی ۹۴

طراحی ناخن ساده وشیک

پروتئین و ناخن‌ها

ناخن‌ها اساسا از پروتیین ساخته می‌شوند، بنابراین کمبود پروتیین در رژیم غذایی فورا در ناخن‌ها نمایان می‌شود. خطوط سفیدرنگ در طول ناخن‌ها نشانه‌ای از کمبود پروتیین است. شما می‌توانید از حبوبات، جو، دانه‌ها، مغزها، تخم‌مرغ و گوشت کم چرب، پروتیین موردنیازتان را تامین کنید.

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

طراحی ناخن جدید

ویتامین‌ها و ناخن‌ها

همان‌طور که قبلا ذکر شد، برآمدگی‌ها در ناخن‌ها می‌توانند در نتیجه کمبود ویتامین‌ها باشد. یکی از آنها، ویتامین‌های گروه B است. ویتامین‌های گروه B به خصوص ویتامین ۱۲B برای رشد و رنگ طبیعی ناخن‌ها ضروری هستند. ویتامین ۱B یا تیامین به طور عمده در سبوس برنج، ویتامین۲B یا ریبوفلاوین در شیر، تخم‌مرغ، جگر، ویتامین ۶B یا پیریدوکسین در گوشت ماهیچه، جگر، تخم‌مرغ، غلات کامل و سویا و ویتامین ۱۲B یا کوبال‌آمین در غذاهای حیوانی مانند جگر، تخم‌مرغ، شیر، گوشت و ماهی یافت می‌شوند. ویتامین C دومین عامل ضروری است. دریافت کافی آن از خمیدگی و برجستگی ناخن‌ها جلوگیری می‌کند. منابع خوب ویتامین C عبارت‌اند از فلفل قرمز و سیاه، برگ‌های کلم پیچ و بروکلی، اسفناج، گوجه‌فرنگی، سیب‌زمینی، توت فرنگی، کیوی، نارنگی و سایر مرکبات.

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

یکی از شایع‌ترین مشکلات ناخن‌ها، وجود لکه‌های سفید رنگ روی ناخن‌هاست. ظاهر شدن مکرر آنها به احتمال قوی نتیجه کمبود آهن و روی است. قبل از نگرانی درباره هر نوع بیماری جدی، اولین اقدام، مراجعه به پزشک و انجام آزمایش به منظور اندازه‌گیری سطوح آهن‌وروی است. توجه داشته باشید که مکمل‌های آهن و روی را بدون مشورت پزشک‌تان خودسرانه مصرف نکنید.‌

طراحی ناخن ساده وشیک

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

بهترین موقع برای مانیکور کردن بعد از دوش گرفتن یا ظرف شستن می باشد. چون این فعالیت ها کثیفی را از زیر ناخن پاک کرده و پوست اطراف ناخنها را نرم می نماید.

طراحی ناخن جدید

مدل طراحی ناخن ۲۰۱۶

لاک نازک کننده نیز می تواند پس از لاکی که قبلا زده شده و بطور ناخواسته ضخیم شده استفاده شود. این لاک لاک ضخیم قبلی را به میزان دلخواه نازک می کند. لاک را در یخچال نگهداری نمایید تا عمر طولانی تری داشته باشد.

طراحی ناخن ساده وشیک

سعی نمایید بیش از یکبار در هفته از پاک کننده های لاک (آستون) استفاده نکنید زیرا ناخن ها را خشک می کند و ناخن های خشک بیش از ناخن های نرم و مرطوب شده در معرض شکسته شدن هستند.

طراحی ناخن جدید

طراحی ناخن شیک

یک لایه و پوشش رویی بر روی لاک مانند لاک های براق کننده و بی رنگ بر روی لاک ناخن خود بزنید. این کار احتمال شکسته شدن ناخن ها را به حداقل می رساند. روی ناخن های طبیعی بدون لاک نیز می توانید هر روز یک لایه از این لاک های بی رنگ و براق کننده بزنید تا رطوبت ناخن ها حفظ شود.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

پس از شستن دست ها از کرم و لوسیون استفاده کرده و روی ناخن ها را نیز بزنید. دست ها و ناخن ها پس از شستشو با صابون و پاک کننده های قویتر زود خشک می شوند. سعی کنید آنها را چرب و مرطوب نگهدارید. می توانید برای اینکار از مرطوب کننده ها و نرم کننده هایی مانند وازلین و غیره استفاده نمایید. هر شب قبل از خواب نیز حتما این کار را انجام دهید.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

با استفاده از تکه چوب(خلال دندان) شما می توانید زیر ناخن ها را تمیز کنید. محلولی با ترکیب ۱ قسمت ماده سفید کننده و ۱۰ قسمت آب درست کرده و پنبه را به آن محلول آغشته کرده سپس به هر قسمت از ناخن که لک و کثیف شده بمالید تا جرم آن پاک شود. زیر ناخن ها را با یک تکه چوب خلال دندان یا مسواک و محلول صابون و ماده سفید کننده بسابید تا لکه ها برطرف شوند.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

ویتامینی به نام بیوتین ناخن ها را در حیوانات محکم تر می کند. دانشمندان در بعضی از تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که شاید این ویتامین توانایی محکم کردن ناخن های انسان را داشته باشد. بیوتین در دراگ استورها موجود است.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

در مورد ناخن های مصنوعی که بر روی ناخن های طبیعی اصطلاحا کاشته می شوند مراقبت ها باید جدی تر و دقیق تر باشد.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

باید پس از کاشت ناخن خیلی مراقب بود اولا که ناخن مصنوعی نباید زیاد بلند باشد تا هنگام برخورد محکم با جایی یا چیزی نشکند. از آستون نیز نباید زیاد استفاده کرد چون لایه مقاوم و محکم آن را به زور از بین برده و سریع می شکند. پس از ۴ الی ۶ ماه که ناخن مصنوعی کم کم از روی ناخن طبیعی (به علت رشد ناخن) می رود باید توسط فرد متخصص چک شود.

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395

رنگ سال لاک ناخن

جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395
مدل طراحی ناخن بنفش ۲۰۱۶
جدیدترین مدل لاک ناخن سال 1395
بخوانید:

همچنین ببینید

چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم+تصیویری

در این قسمت از آرایش چشم آموزش آرایش جشم ریز برای برای درشت کردن آن را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

قالب وردپرس